HEINE ROBERT. Stormigt hav, olja på duk, sign. och dat. 1916.

432939. HEINE ROBERT. Stormigt hav, olja på duk, sign. och dat. 1916.

94 x 130 cm.

nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 130 cm.

nötning.

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 2 176