GALLERIMATTA, Bochara, Signerad.

4329395. GALLERIMATTA, Bochara, Signerad.

Mått utan fransar ca 185x65 cm.

brukslitage, ålderslitage, förekommer smuts, fläckar, lösa trådar, slitna fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 288