TAKLAMPA, ASEA, 1940-tal.

TAKLAMPA, ASEA, 1940-tal.
4329349. TAKLAMPA, ASEA, 1940-tal.

Kupa av opalglas. Metallfäste för montering i tak. Etikettmärkt. Diameter ca 30, höjd 34 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 208