CARL BERNDTSSON. UPPDRAGNA BÅTAR.

4329213. CARL BERNDTSSON. UPPDRAGNA BÅTAR.

Olja på duk.
Signerad C. Berndtsson.
Bildmått 34x90 cm, rammått 45x103 cm.

Ramslitage.

Carl Berndtsson (1902–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerad C. Berndtsson.

Ramslitage.

Carl Berndtsson (1902–1983)

Antal besök: 191