BRUKSFÖREMÅL, porslin 23 delar.

4329081. BRUKSFÖREMÅL, porslin 23 delar.

Bl.a
Fat, vas, krus, mm.
Höjd ca 5-20 cm.
Diameter ca 5-30 cm.
Låda ca 30x35x50 cm.

Bruksslitage, smuts, nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl.a
Fat, vas, krus, mm.
Höjd ca 5-20 cm.
Diameter ca 5-30 cm.
Låda ca 30x35x50 cm.

Antal besök: 213