JAC EDGREN. AKVARELL, på papper, signerad.

4329019. JAC EDGREN. AKVARELL, på papper, signerad.

ramstorlek:
höjd 34 cm, bredd 28 cm.

Jac Edgren (1899–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

ramstorlek:
höjd 34 cm, bredd 28 cm.

Jac Edgren (1899–1980)

Antal besök: 198