NILS FOLKE KNAFVE. "Vinter i trädgården". Olja på pannå. Signerad Knafve.

43290. NILS FOLKE KNAFVE. "Vinter i trädgården". Olja på pannå. Signerad Knafve.

33x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x38 cm.

Antal besök: 2 613