SEVERIN HANSEN. Soffbord, Haslev Møbelsnedkeri, Danmark, 1960-tal.

4328920. SEVERIN HANSEN. Soffbord, Haslev Møbelsnedkeri, Danmark, 1960-tal.

Betsat trä. Etikettmärkt Danish Furnituremakers Control. Längd 132, bredd 74, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 241