KÖKSPALL, 1900-talets andra hälft.

4328896. KÖKSPALL, 1900-talets andra hälft.

Höjd: ca 60 cm.

Slitage, se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 60 cm.

Slitage, se foton.

Antal besök: 227