PALL. Trä, 1950/1960-tal.

PALL. Trä, 1950/1960-tal.
4328813. PALL. Trä, 1950/1960-tal.

Pall i trä, 1950/1960-tal.
Ca mått: 33x35 cm, höjd 45 cm, sittdjup 31 cm.

Slitage. Repor, stötmärken. Sprickor undersida sits, bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall i trä, 1950/1960-tal.

Antal besök: 250