FÅTÖLJER 1 par, chippendalestil, 1900-tal.

432877. FÅTÖLJER 1 par, chippendalestil, 1900-tal.

Delvis rotting, fotavslut i form av ball and claw.

Slitage, fläckar, klädsel med fläckar och brännskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670