JULGRANSFOT, glas, 1900 tal.

JULGRANSFOT, glas, 1900 tal.
4328698. JULGRANSFOT, glas, 1900 tal.

Höjd ca 19,5 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19,5 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 126