KLOTVAS, brons, SvM Handarbete, 1930/40-tal.

4328597. KLOTVAS, brons, SvM Handarbete, 1930/40-tal.

Grönpatinerad brons. Höjd 16 cm.

Patina, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Patina, bruksslitage.

Antal besök: 122