BRUKSFÖREMÅL, glas, 28 delar, 1900-tal.

4328573. BRUKSFÖREMÅL, glas, 28 delar, 1900-tal.

Bl.a Kannor, vas, mm.
Höjd ca 3-20 cm.
Diameter ca 8-10 cm.
Låda ca 13x30x50 cm.

Bruksslitage, nagg, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl.a Kannor, vas, mm.
Höjd ca 3-20 cm.
Diameter ca 8-10 cm.
Låda ca 13x30x50 cm.

Bruksslitage, nagg, smuts.

Antal besök: 204