ORIENTMATTA, Heriz, semiantik.

4328376. ORIENTMATTA, Heriz, semiantik.

Ca 348x241 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Kantslitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 348x241 cm.

Antal besök: 442