SOFFBORD, massiv furu, 1970-tal.

4328357. SOFFBORD, massiv furu, 1970-tal.

Mått: 136x81, höjd 47,5 cm.

Bruksslitage,
Fläckar, märken, repor, någon smärre sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 136x81, höjd 47,5 cm.

Bruksslitage,

Antal besök: 605