OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, fiskebåt, signerad MO.

4328331. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, fiskebåt, signerad MO.

Mått med inglasad ram ca 52x41,5 cm
Bildytans mått ca 38x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 38x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 98