LOCKTERRIN, porslin, Rörstrand.

4328289. LOCKTERRIN, porslin, Rörstrand.

Längd ca 29 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 29 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
H20
Antal besök: 170