Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
SKYLTDOCKA, omkring 1900-talets mitt.
432811. SKYLTDOCKA, omkring 1900-talets mitt.
Höjd ca 108 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 108 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
1 047