TSUBA, Edo-perioden.

TSUBA, Edo-perioden.
4327922. TSUBA, Edo-perioden.

Tsuba, graverad, spår av förgyllning.
Bredd 8 cm.
Längd 8,5 cm.

Ålder- och bruksslitage.

Tema

Tema Samuraj

Gör en kostnadsfri värdering!
4327922. TSUBA, Edo-perioden.

Bredd 8 cm.
Längd 8,5 cm.

Ålder- och bruksslitage.

Tema

Tema Samuraj

Antal besök: 370