OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flicka med docka.

4327780. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flicka med docka.

Olja på pannå, 45,5 x 40,5 cm, inklusive ram 62 x 57 cm. Otydligt signerad och daterad 1952.

Ytsmuts, märken längs ramens pannåns kanter efter ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 179