HENRIE PITCHER. "Winter Time".

4327711. HENRIE PITCHER. "Winter Time".

Olja på pannå, 39,5 x 27,5 cm, inklusive ram 59 x 47 cm. Signerad Henrik Pitcher daterad 92.

Märken längs kanterna efter ramen. Skadad ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 307