HUGO ZUHR. Färglitografi.

HUGO ZUHR. Färglitografi.
4327685. HUGO ZUHR. Färglitografi.

Landskap, signerad och numrerad 143/300, 42x52 cm, totalmått 58x66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Antal besök: 200