KLÄNNING, KJOL, CAPE, BYXOR, BLUSAR, 4 st, bla Marimekko, Tidstrand samt Wahls.

432743. KLÄNNING, KJOL, CAPE, BYXOR, BLUSAR, 4 st, bla Marimekko, Tidstrand samt Wahls.

Varierande storlekar och material.
Klänning, Marimekko
Kjol, 3 st blusar, byxor, Wahls
Blus, Elton
Cape, Tidstrand

Medföljer hemmasydd, fotsidig väst samt kjol från Fikonlövet samt (ej med på bild) kjol från Gerry Weber samt 7 st överdelar från varierande tillverkare.

Slitage, fläckar, skador, möjligen omsytt, tvättpåverkan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klänning, Marimekko
Blus, Elton
Cape, Tidstrand

Antal besök: 2 165