MATTA, Rölakan, signerad AB.

MATTA, Rölakan, signerad AB.
4327229. MATTA, Rölakan, signerad AB.

222x146 cm.

Bruksslitage, slitage på fransar, kantskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

222x146 cm.

Antal besök: 445