GOLVLAMPA, 1950-tal.

GOLVLAMPA, 1950-tal.
4327181. GOLVLAMPA, 1950-tal.

Höjd ca 158 cm. Diameter ca 49 cm.

Brännmärken efter lampor, fläckar, repor o mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4327181. GOLVLAMPA, 1950-tal.

Antal besök: 193