432716. SKULPTURER, ISHINK OCH BLÄCKSTÄLL, trä, nysilver och glas, 4 delar, 1900-tal.
Bläckställ, höjd 23 cm med hänkel
Ishink, höjd 18 cm
2 skulpturer, trä, höjd 20 cm.
Bruksslitage
1 hörntand saknas på ett av kattdjuren
Ishinken är ej tät i botten.