SKULPTURER, ISHINK OCH BLÄCKSTÄLL, trä, nysilver och glas, 4 delar, 1900-tal.

432716. SKULPTURER, ISHINK OCH BLÄCKSTÄLL, trä, nysilver och glas, 4 delar, 1900-tal.

Bläckställ, höjd 23 cm med hänkel
Ishink, höjd 18 cm
2 skulpturer, trä, höjd 20 cm.

Bruksslitage
1 hörntand saknas på ett av kattdjuren
Ishinken är ej tät i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ishink, höjd 18 cm

Bruksslitage
Ishinken är ej tät i botten.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 265