BORDSFOTOGENLAMPA.

BORDSFOTOGENLAMPA.
4327157. BORDSFOTOGENLAMPA.

Majolika, höjd 46cm.

Bruksslitage, små kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
4327157. BORDSFOTOGENLAMPA.

Majolika, höjd 46cm.

Bruksslitage, små kantnagg.

Antal besök: 191