MATSALSBORD, 1950/60-tal.

MATSALSBORD, 1950/60-tal.
4327099. MATSALSBORD, 1950/60-tal.

Totallängd ca 164 cm.
Längd utan klaff ca 124 cm. Bredd ca 79 cm. Höjd ca 73 cm. Teak.

Repor, slagmärken, fanersprickor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd ca 164 cm.

Antal besök: 534