BOKHYLLA, teak, 1960-tal.

BOKHYLLA, teak, 1960-tal.
4326953. BOKHYLLA, teak, 1960-tal.

Skjutdörrar, svärtade handtag, mått ca 157, 168 x 42 cm.

Slitage, repor, märken, ben med skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 521