BJÖRN GIDSTAM. Färglitografier, 3 st, signerade och numrerade 43/265, 89/280 respektive 138/280.

432680. BJÖRN GIDSTAM. Färglitografier, 3 st, signerade och numrerade 43/265, 89/280 respektive 138/280.

Landskap: 32 x 25.
Stilleben: 33,5 x 24 cm vardera.

Ej examinerade ur ramar.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap: 32 x 25.

Ej examinerade ur ramar.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 751