BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
432634. BYRÅ, 1800-tal.

Byrå, ek
Bredd 97 cm
Djup 40 cm
Höjd 80 cm.

Bruksslitage, märke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
432634. BYRÅ, 1800-tal.

Byrå, ek
Bredd 97 cm
Djup 40 cm
Höjd 80 cm.

Bruksslitage, märke.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 865