ORIENTALISKA FÖREMÅL, 4 delar, gulmetall, 1900-tal.

4326325. ORIENTALISKA FÖREMÅL, 4 delar, gulmetall, 1900-tal.

Tekanna med värmare, vas, skål med lock, kanna.
Höjd ca. 17-34,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 17-34,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 148