FRIEDRICH WILHELM MÖLLER. för COR, tresits, modell ”Conseta”, läder.

4326311. FRIEDRICH WILHELM MÖLLER. för COR, tresits, modell ”Conseta”, läder.

Friedrich Wilhelm Möller för COR, tresits, modell ”Conseta”, läder.
Mått: h. 80 cm. B. 213 cm T. 86 cm. SH: 42 cm.

Mindre tecken på slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 218