LEKSAKER, flygplan samt bil.

LEKSAKER, flygplan samt bil.
4326184. LEKSAKER, flygplan samt bil.

Flygplan, Japan, längd 30 cm.
Bil, Hubley Toys USA, längd 19 cm.

Bruksslitage, skador, lagning, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flygplan, Japan, längd 30 cm.

Antal besök: 192