FIGURER, 2 stycken, trä, sannolikt Kongo.

4326163. FIGURER, 2 stycken, trä, sannolikt Kongo.

Utskuret i trä i form av man och kvinna. Höjd 38 - 39 cm.

Skador samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt ytslitage.

Antal besök: 181