RICHARD ÅRLIN. Etsning, Signerad, daterad 81-81.

4326089. RICHARD ÅRLIN. Etsning, Signerad, daterad 81-81.

Bildmått:13x18 cm.
Yttermått: 32x40 cm.

Ej examinerad ur ram.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått:13x18 cm.
Yttermått: 32x40 cm.

Ej examinerad ur ram.
Bruksslitage.

Antal besök: 142