SPISLUCKA, gjutjärn, Ankarsrum, 1900-talets andra del.

432577. SPISLUCKA, gjutjärn, Ankarsrum, 1900-talets andra del.

Längd 54 cm. Höjd 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 54 cm. Höjd 29 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 164