VRILSKÅL, 1900-tal.

VRILSKÅL, 1900-tal.
4325714. VRILSKÅL, 1900-tal.

Höjd ca 20 cm
Längd ca 28 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!
4325714. VRILSKÅL, 1900-tal.

Höjd ca 20 cm
Längd ca 28 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 164