SVEPASK. ALLMOGE, DATERAD 1904.

4325419. SVEPASK. ALLMOGE, DATERAD 1904.

Längd 27,5 cm, höjd 14 cm, bredd 11 cm.

I fint bruksskick, mindre skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 204