MODESMYCKEN, 5 stycken, bla i form av katthuvud.

4325254. MODESMYCKEN, 5 stycken, bla i form av katthuvud.

Broscher stämplade "B.S.K.", örhängen ett par, halsband.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 118