KAGGE, ALLMOGE, 18-/1900-TAL.

KAGGE, ALLMOGE, 18-/1900-TAL.
4325191. KAGGE, ALLMOGE, 18-/1900-TAL.

Senare målad.
Höjd 30 cm, bredd 21 cm, djup 12 cm.

Bruks- och åldersslitage, skav och märken. En "spännring" saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare målad.

Antal besök: 141