OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, " Motiv mot Kronborg " 1800-tal.

432511. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, " Motiv mot Kronborg " 1800-tal.

60 x 83 cm.

krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 83 cm.

krackelerad.

Antal besök: 561