GLASFÖREMÅL, 3 delar, konstglas.

4325066. GLASFÖREMÅL, 3 delar, konstglas.

Skål, Kosta, Vicke Lindstrand, signerad, Höjd ca 9 cm, diameter ca 15,5 cm.
Vas, signerad, höjd ca 13,5 cm.
Glasblock, Mona Morales-Schidt, höjd ca 6,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 148