Skål, Kosta, Vicke Lindstrand, signerad, Höjd ca 9 cm, diameter ca 15,5 cm.
Vas, signerad, höjd ca 13,5 cm.
Glasblock, Mona Morales-Schidt, höjd ca 6,5 cm.
Bruksskick.
Bruksskick.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.