SKÄNKSKÅP. Teak. 1960-tal.

SKÄNKSKÅP. Teak. 1960-tal.
4325009. SKÄNKSKÅP. Teak. 1960-tal.

110x157x43 cm.

Repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

110x157x43 cm.

Repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 958