SILVERBESTICK, 6 delar, "Rokoko", 1850.

4324977. SILVERBESTICK, 6 delar, "Rokoko", 1850.

Silverbestick "Rokoko",
stämplade LLarson & Co (1844-1880), U4(1850)

3 st gafflar, längd ca 21,5 cm
3 st skedar, längd ca 22,5 cm

Total vikt ca 510 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Silverbestick "Rokoko",

3 st skedar, längd ca 22,5 cm

Total vikt ca 510 gram.

Ytslitage.

Antal besök: 214