Silverbestick "Rokoko",
stämplade LLarson & Co (1844-1880), U4(1850)
3 st gafflar, längd ca 21,5 cm
3 st skedar, längd ca 22,5 cm
Total vikt ca 510 gram.
Ytslitage.
Silverbestick "Rokoko",
3 st skedar, längd ca 22,5 cm
Total vikt ca 510 gram.
Ytslitage.