SOFFBORD, 1900-tal.

SOFFBORD, 1900-tal.
4324790. SOFFBORD, 1900-tal.

Höjd ca 52 cm. Längd 125 cm. Bredd ca 55 cm.

Bruksslitage, ställvis blekt, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4324790. SOFFBORD, 1900-tal.

Antal besök: 337