MUNSPEL 4 st, bla Hohner, 1900-tal.

4324707. MUNSPEL 4 st, bla Hohner, 1900-tal.

Rheingold, M.Hohner, längd 21,5 cm.
Comet, M.Hohner, längd 13 cm.
Echo Elite, Hohner, längd 19,5 cm.
Hero Octave Harmonica, Shanghai, längd 18 cm.

Bruksslitage.
Smuts, fläckar.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Comet, M.Hohner, längd 13 cm.

Bruksslitage.
Smuts, fläckar.
Ej funktionstestade.

Antal besök: 286