ORIENTMATTA, med reliefmönster, ca 122 x 77 cm.

4324664. ORIENTMATTA, med reliefmönster, ca 122 x 77 cm.

Floralt mönster i relief.

Bruksslitage. Fransar med ställvisa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Floralt mönster i relief.

Antal besök: 186