SÄNGBORD, teak, 1960-tal.

SÄNGBORD, teak, 1960-tal.
4324547. SÄNGBORD, teak, 1960-tal.

Mått: 61 x 56 x 44 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 61 x 56 x 44 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 484